KONST / Litografier / Färglitografi 17119025
nr 1711 9025
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Näbbdjur. Signerad, numrerad 17/175. Färglitografi, bildmått: 43x59 cm, yttermått inklusive ram: 69x80 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 juni 2025
kl 20:37:40
24/6 20:08:07
100 kr
26/6 20:47:29
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg